Starszy referenta ds. eksploatacji w Wydziale Transportu KWP w Szczecinie - Oferty pracy - KWP w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Starszy referenta ds. eksploatacji w Wydziale Transportu KWP w Szczecinie

„Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 13/2016”

KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W SZCZECINIE
poszukuje kandydata na stanowisko
starszego referenta ds. eksploatacji
w Wydziale Transportu KWP w Szczecinie

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:
    Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
    ul. Małopolska 47
    70-515 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:
    Wydział Transportu KWP Szczecin
    ul. Wernyhory 5
    71-240 Szczecin

Zakres zadań wykonywanych:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanej z wprowadzaniem do eksploatacji i wycofywaniem sprzętu transportowego;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zakupem samochodów w ramach tzw. sponsoringu oraz współpraca w tym zakresie z Komendą Główną Policji;
  • prowadzenie bieżącej analizy stanu posiadania i przydatności sprzętu transportowego w poszczególnych jednostkach Policji województwa zachodniopomorskiego;
  • sporządzanie sprawozdań rocznych i kwartalnych o stanie i pracy sprzętu transportowego oraz analizy jednostkowe kosztów gospodarki transportowej dla KGP;
  • ustalanie normy sprzętu transportowego dla jednostek Policji województwa zachodniopomorskiego.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • Praca biurowa w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku w godz. 730 do 1530.
  • Praca wymaga poruszania się w terenie pojazdem służbowym.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Miejsce wykonywania pracy – budynek Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy ul. Wernyhory 5. Praca w pokoju kilkuosobowym wyposażonym w meble, sprzęt komputerowy i inne urządzenia biurowe.
Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne. W budynku brak pomieszczeń higieniczno-sanitarnych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego:
Wynagrodzenie zasadnicze: 2 229,87 zł (brutto) + dodatek za wysługę lat

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
                            niezbędne:

  •     wykształcenie: średnie
  •     doświadczenie zawodowe/staż pracy: 12 miesięcy w obszarze gospodarki transportowej

                            pozostałe wymagania niezbędne:

  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych oraz przepisów dotyczących rejestracji pojazdów;
  • znajomość pakietu Ms Office, Open Office.

                            wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność komunikowania się, współpracy, organizacji pracy własnej, analizy, interpretacji przepisów.

           - życiorys i list motywacyjny;
           - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów
             rekrutacji;
           - oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
           - oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
           - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przystąpienie do postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli „poufne”;
           - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
           - kopie dokumentów potwierdzających staż pracy;
           - kopie dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o     posiadaniu obywatelstwa polskiego;
           - kopia prawa jazdy kategorii B.

Kopie innych dokumentów:
kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy     zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie     najlepszych kandydatów.

Termin składania dokumentów:
    11.10.2016 r.

    Wydział Kadr i Szkolenia
    ul. Małopolska 47, pok.2

z dopiskiem „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 13/2016”.

  •     Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez     względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też     jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
  •     Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
  •     Oferty należy składać w zaklejonych kopertach.
  •     Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.
  •     Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KWP w Szczecinie przed upływem tego terminu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 91 82 16 111, 91 82 11 235.

Metryczka

Data publikacji : 28.09.2016
Data modyfikacji : 16.02.2017
KWP w Szczecinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
mł. insp. Magdalena Pastuszak
nadkom. Krzysztof Chełstowski