Starszy inspektor ds. rozliczeń w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie - Oferty pracy - KWP w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Starszy inspektor ds. rozliczeń w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie

Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 17/2016

KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W SZCZECINIE
poszukuje kandydata na stanowisko
starszego inspektora ds. rozliczeń
w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie

Wymiar etatu: 1/2
Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:
    Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
    ul. Małopolska 47
    70-515 Szczecin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Sprawdzanie rachunków, faktur w celu prawidłowej realizacji płatności za usługi i dostawy.
  • Rozliczanie kosztów krajowych i zagranicznych podróży służbowych.
  • Obsługa interesantów w celu przyjęcia i rozliczenia kosztów podróży służbowych, zwrotu kosztów dojazdu oraz dopłat do wypoczynku.
  • Naliczanie dopłat do wypoczynku dla funkcjonariuszy.
  • Rozliczanie kosztów dojazdu do służby dla funkcjonariuszy.
  • Rozliczanie kosztów stawiennictwa świadka.
  • Rozliczanie rachunków biegłych.
  • Rozliczanie faktur za badania osób zatrzymanych.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa w ½ wymiaru czasu pracy od poniedziałku do piątku, praca przy monitorze ekranowym, większość czynności wykonywana jest w pozycji siedzącej. Praca samodzielna o charakterze umysłowym. Na stanowisku pracy użytkowany jest sprzęt biurowy taki jak: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów, telefon i fax. Na stanowisku pracy nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Miejsce wykonywania pracy – budynek Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy ul. Małopolskiej 47, stanowisko pracy usytuowane na II piętrze budynku, w pokoju biurowym cztero- lub trzyosobowym wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne. Budynek wyposażony w windę, jednak budynek i pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wysokość proponowanego wynagrodzenia zasadniczego wynosi 1255,47 zł brutto + dodatek za wysługę lat.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
                        niezbędne:

  •     wykształcenie: średnie ekonomiczne
  •     doświadczenie/staż pracy: 24 miesiące w obszarze rozliczeń

                        pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość ustawy o Policji,
  • znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,
  • znajomość ustawy o rachunkowości.

                        wymagania dodatkowe:

  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • rzetelność, komunikatywność i dyspozycyjność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi komputera.

  • życiorys i list motywacyjny;
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o     posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopia dowodu osobistego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe;
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów.

Termin składania dokumentów:
    15.12.2016 r.

    Wydział Kadr i Szkolenia
    ul. Małopolska 47, pok. 2

z dopiskiem „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 17/2016”.

    Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
    Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.
    Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od     dnia obsadzenia stanowiska.
    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez     względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne,     przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też     jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (91) 82 11 235 lub 82 11 261.

Metryczka

Data publikacji : 01.12.2016
KWP w Szczecinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
mł. insp. Magdalena Pastuszak
nadkom. Krzysztof Chełstowski