Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Atasystent laboratoryjny do spraw badań kryminalistycznych w Zespole Biologii Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Szczecinie

„Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 19/2020"

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W SZCZECINIE

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie poszukuje kandydata na stanowisko:

nazwa stanowiska              asystent laboratoryjny

do spraw                               badań kryminalistycznych

w                                            Zespole Biologii

                                               Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Szczecinie

Wymiar etatu:                                   1

Liczba stanowisk pracy:    1

Adres urzędu:

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

ul. Małopolska 47

70-515 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:

Laboratorium Kryminalistyczne

70-515 Szczecin, ul. Małopolska 15

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wykonywanie kryminalistycznych badań genetycznych pod nadzorem biegłego oraz badań genetycznych z kandydatem na biegłego/pracownikiem technicznym pod nadzorem biegłego zgodnie
    z obowiązującym systemem zarządzania w LK;
  • wykonywanie czynności laboratoryjnych mających na celu utrzymanie w czystości sprzętu laboratoryjnego, sterylizację oraz przygotowanie niezbędnych do badań zestawów odczynników, narzędzi i szkła laboratoryjnego;
  • dbanie o wyposażenie badawczo-pomiarowe, jego przeglądy i konserwację oraz sprawne działanie, jak również w zakresie wynikającym z obowiązującego systemu zarządzania w LK;
  • utrzymywanie system zarządzania, opracowywanie instrukcji badawczych, udział w auditach wewnętrznych;
  • udział w prowadzeniu gospodarki odczynnikami chemicznymi, udzielanie pomocy przy sporządzaniu zamówień, udział w przygotowaniu dokumentacji do przetargów i zakupów interwencyjnych, udział
    w inwentaryzacji stanów magazynowych odczynników chemicznych, udział w komisjach przetargowych oraz w ocenach ofert;
  • udział w oględzinach miejsc zdarzeń i w czynnościach procesowych w celu ujawnienia śladów biologicznych;
  • udział w międzylaboratoryjnych badaniach biegłości w celu potwierdzenia jakości prowadzonych badań.

Warunki pracy:

Praca biurowa oraz laboratoryjna w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku w godz. 730 do 1530. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Na stanowisku pracy użytkowany jest sprzęt biurowy taki jak: komputer, drukarka, telefon oraz specjalistyczna aparatura do wykonywania badań genetycznych. Większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej, praca wymagająca przemieszczania się wewnątrz budynku (pomiędzy pokojami i piętrami). Praca wymagająca kontaktu
z petentami i instytucjami zewnętrznymi (przeważnie telefonicznego), innymi jednostkami organizacyjnymi Policji. Na stanowisku pracy występują czynniki szkodliwe dla zdrowia.

Miejsce wykonywania pracy – budynek Komendy Wojewódzkiej Policji przy ul. Małopolskiej 15, stanowisko pracy usytuowane na drugim i trzecim piętrze budynku, w pokoju biurowym czteroosobowym wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz w pomieszczeniach badawczych wyposażonych w specjalistyczną aparaturę do wykonywania badań biologicznych. Oświetlenie
w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne. Budynek wyposażony w windę, jednak budynek
i pomieszczenia sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego:

Wynagrodzenie zasadnicze 3509,80 zł (brutto) + dodatek za wysługę lat

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne

wykształcenie: wyższe

doświadczenie/staż pracy:  6 miesięcy doświadczenie w pracy laboratoryjnej

  • znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025 Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących;
  • znajomość przepisów prawa karnego;
  • umiejętność obsługi komputera z programami: Microsoft Word, Microsoft Excel;
  • uprawnienie do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” potwierdzone dokumentem wydanym przez organy Policji lub ABW albo zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego mającego na celu uzyskanie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”.

wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe magisterskie z dziedziny nauk przyrodniczych;
  • co najmniej 12 miesięcy doświadczenia w pracy laboratoryjnej (badania genetyczne);
  • specjalistyczny kurs na biegłych policyjnych laboratoriów kryminalistycznych;
  • upoważnienie Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji do podpisywania opinii kryminali-stycznych z zakresu badań genetycznych w imieniu Policji;
  • znajomość pracy i obsługi sprzętu badawczo-pomiarowego wykorzystywanego w laboratorium biologicznym, biochemicznym, genetycznym;
  • język angielski (poziom B2).

  • życiorys i list motywacyjny;
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekru­tacji;
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyśl­ne przestępstwo skarbowe;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe;
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie o posia­da­niu obywatelstwa polskiego;
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” wydanym przez organy Policji lub ABW albo oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010r.
    o ochronie informacji niejawnych (t.j. Dz. U. z 2019 poz. 742).

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamie­rzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlep­szych kandydatów;
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań dodatkowych.

Termin składania dokumentów:

Dokumenty należy złożyć do:7.10.2020 r.

Decyduje data stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Wydział Kadr i Szkolenia

ul. Małopolska 47 pok. nr 2

                z dopiskiem „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 19/2020"

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferty należy składać w zaklejonych kopertach.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przed upływem tego terminu.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 47-78-11-253 lub 47-78-11-261.

Klauzula informacyjna

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46//WE 9 (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie jest Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, ul. Małopolska 47, 70-515 Szcze­cin.

Inspektorem ochrony danych jest Tomasz Kopka Naczelnik Wydziału ds. Ochrony Informacji Niejawnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, tel: 47 78 11 570, e-mail: iod.kwp@sc.policja.gov.pl.

Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.

Informacje o odbiorcach danych: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie ul. Małopolska 47, 70-515 Szczecin.

Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy

w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których Dyrektor Generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska).

Uprawnienia:

    • prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej,

    • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawa  prawna  przetwarzania  danych:  art.  221  Kodeksu  pracy  oraz  art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r., o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. C RODO.

Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, nie będą też profilowane.

Metryczka

Data publikacji : 22.09.2020
KWP w Szczecinie
Marek Macedoński Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Szczecinie