Starszy inspektor do spraw budżetu w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie - Oferty pracy - KWP w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Starszy inspektor do spraw budżetu w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie

Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 10/2012

KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W SZCZECINIE
poszukuje kandydata na stanowisko

starszy inspektor do spraw budżetu
w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie

Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:
    Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
    Wydział Finansów
    ul. Małopolska 47
    70-515 Szczecin

Główne obowiązki:
- Wprowadzanie do systemu komputerowego należności i dochodów budżetowych w celu usystematyzowania informacji o dłużnikach
- Uzgadnianie sald z poszczególnymi kontrahentami w celu uzyskania informacji finansowej o wysokości należności dochodów budżetowych
- Kompletowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych w celu przekazania do sekcji księgowości
- Sprawdzanie pod względem formalno- rachunkowym raportów kasowych w celu wyeliminowania błędów rachunkowych i formalnych
- Sprawdzanie zestawień pobrań gotówki do kasy w celu zapewnienia prawidłowego stanu gotówki w kasie
- Uzgadnianie sald w ewidencji księgowej kont 201, 221 w celu uzyskania rzetelnej informacji księgowej o wysokości zaległości
- Wyjaśnianie mylnych wpływów dotyczących wydatków w celu wyeliminowania błędnych operacji gospodarczych

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca wykonywana w warunkach normalnych - biurowych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

naturalne i sztuczne oświetlenie
praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne
wykształcenie: średnie ekonomiczne
doświadczenie/staż pracy:  12 miesięcy w administracji publicznej
pozostałe wymagania niezbędne: znajomość przepisów ustawy z dnia 27.09.2009r.
o finansach publicznych, przepisów ustawy z dnia 29.09.2004r. o rachunkowości  oraz rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 07.12.2010r. w sprawie sposobu prowadzenia gospodarki finansowej jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych

wymagania dodatkowe:
znajomość ustawy o Policji  z dnia 06.04.1990r.oraz przepisów ustawy z dnia 17.06.1966r o postępowaniu egzekucyjnym w administracji ;
bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;
rzetelność i komunikatywność;
biegła znajomość obsługi komputera .

życiorys i list motywacyjny;
doświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów  rekrutacji;
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe:
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
kopia dokumentu potwierdzającego posiadane polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
kopia dowodu osobistego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe;
kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów.

Termin składania dokumentów:
    12.09.2012r.

    Wydział Kadr i Szkolenia
    ul. Małopolska 47 pok. nr 305

z dopiskiem „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 10/2012”.

Umowa w zastępstwie – na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika.
Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o  niepełnosprawności.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są zniszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:     (091) 82-11-236 lub  (091) 82-11-333.

Metryczka

Data publikacji : 04.09.2012
KWP w Szczecinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
nadkom. Krzysztof Chełstowski
nadkom. Krzysztof Chełstowski Wydział Komunikacji Społecznej