Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Specjalista do Zespołu Windykacji Należności Budżetowych i Inwentaryzacji w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie

Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 12/2012

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

Komendant Wojewódzki Policji

poszukuje kandydatów na stanowisko

specjalisty do Zespołu Windykacji Należności Budżetowych i Inwentaryzacji

w Wydziale Finansów KWP w Szczecinie

Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

            Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:

ul. Małopolska 47, Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:

            Szczecin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

·         sporządzanie wezwań do zapłaty oraz upomnień do dłużników,

·         sporządzanie wniosków egzekucyjnych do komorników oraz tytułów wykonawczych do Urzędów Skarbowych,

·         sporządzanie umów dotyczących rozkładania należności na raty lub jej całkowitego umorzenia,

·         naliczanie ustawowych odsetek,

·         bieżące uzgadnianie sald należności ewidencji podręcznej z ewidencją księgową,

·         współpraca z Zespołem Prawnym oraz innymi komórkami organizacyjnymi Policji.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca wykonywana w warunkach normalnych - biurowych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

-          naturalne i sztuczne oświetlenie,

-          praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne

wykształcenie:wyższe ekonomiczne

doświadczenie/staż pracy:  2 lata w obszarze finansów

pozostałe wymagania niezbędne:

1)      znajomość procedur windykacyjnych wynikających z Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji,

2)      znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego,

3)      znajomość ustawy o finansach publicznych,

wymagania dodatkowe

-          samodzielność, komunikatywność i dyspozycyjność,

-          odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, obowiązkowość,

-          umiejętność obsługi komputera,

-          umiejętność organizacji pracy,

-          zdolność analitycznego myślenia

·         życiorys i list motywacyjny;

·         oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów

rekrutacji;

·         oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;

·         oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe:

·         kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

·         kopia dokumentu potwierdzającego posiadane polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;

·         kopia dowodu osobistego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

·         kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe;

·         kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów.

Termin składania dokumentów:

 21.09.2012

Wydział Kadr i Szkolenia

70-515 Szczecin, ul. Małopolska 47 /p. 305

z dopiskiem „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 12/2012.”

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o  niepełnosprawności.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są zniszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska.

Umowa na czas określony - zastępstwo.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:(91) 82-11-328 lub 82-11-327.

Metryczka

Data publikacji : 14.09.2012
KWP w Szczecinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
mł. insp. Piotr Romaniewicz
nadkom. Krzysztof Chełstowski Wydział Komunikacji Społecznej